Instruktoři

NAŠI INSTRUKTOŘI

 

 

 
V naší škole preferujeme hlavně individuální přístup ke každému pejskovi i jeho páníčkovi. Stále se snažíme nadále vzdělávat a označení instruktoři nepoužíváme moc rádi. Spíše se pasujeme do role nápovědy a takového rádce, jak s pejskem postupovat při výchově,výcviku nebo sportu. Snažíme se Vám předat jen to nejlepší, co nám osobně nejlépe funguje a co už je spolehlivě vyzkoušené na velké hromadě klientů před Vámi. Ať se jedná o poslušnost nebo o nějaký psí sport. Největší zpětnou vazbou jsou pro nás kladné zkušenosti našich klientů s námi, nárust stálých členů, kdy se z klientů stane součást naší velké psí rodiny, nebo příliv nových klientů, kteří si nás vyhledávají na základě doporučení. Např. ohledně agility je to velmi úspěšné reprezentování našich členů na závodech, snad se nestalo,abychom z nějakých závodů do Kopanin přijeli bez medaile, nebo splněné postupovky. Všichni na sobě dřeme, nadále se vzděláváme a hlavně se snažíme dál a dál budovat místo, kam se budou všichni rádi vracet a se svým pejskem tady zažijí plno krásných a nezapomenutelných chvil.
 
NÁŠ TÝM
 

Bc. Barbora Múdra

Zakladatelka Psí školy Kopaniny a předseda spolku - řešení všeho :-) 

instruktorka agility

MERLIN - BOC ( 24.8.2009) - Agility (LA2)

SAXANA - BOC (11.9.2012) - agility (LA3), flyball

MAGGIE (majitel Zdeněk Ausbuher) - AUO - agility, flyball

 

Bára vystudovala bakalářský obor kynologie na pražské ČZU a psí školu založila. Věnuje se hlavně nadšencům pro psí sporty. Agility se věnuje od roku 2011, aktivně se účastnila mnoha táborů a intenzivek pod vedením zkušených trenérů (A.Grygar, M.Šaling, V.Hausnerová, instruktorky z Agi Forte Praha, R.Hošta, Z.Straka). Leden 2018 - online seminář na slalom uličkou u Nikol Banotové a online seminář na Sbíhané zony u Olgy Edrové. Teď už jsou to hlavně ty intenzivky, tábory momentálně časově nedává. Nyní ale co se dá zvládá i za doprovodu své malé holčičky, a to hlavně díky skvělé partě lidí na cvičáku,rodině a partnerovi.

Anna Kábová

instruktorka agility a místopředseda spolku

EBY - BOC x AUO (9.11.2011) - Agility (LA3), coursing, hoopers

GIRL OF BLUE ANNES DREAM(6.9.2015) - BOC - Agility (LA2), coursing, flyball

Anička je Báry pravá ruka,ty dvě bez sebe nedají ani ránu. Už v Báry těhotenství si Anička většinu kurzistů a tréninků přebrala. S agility začínala v roce 2013, s Bárou absolvovala plno intenzivek a táborů(M.Šaling, V.Hausnerová, instruktorky z Agi Forte Praha, R.Hošta, Z.Straka)Jako jediná se u nás zatím dostala do trojek, tradičně si odnáší každý rok i klubový pohár pro nejúspěšnější závodní tým :-)

 

Petra Petrů

instruktorka hersenwerku, hlavní kameramanka,střihačka videí,fotografka a pokladník spolku

SISI (27.7.2013).- ČIVAVA - Agility (SA2), hersenwerk, hoopers

LADY IRIS ISMENA(27.12.2016) - papillon - agility ,hersenwerk, coursing, poslušnost

Péťa je to naše technické zázemí,její videa nemají nikdy chybu! Nyní se vzdělává víc a víc v hersenwerku a tuto činnost začíná představovat i ostatním.Je úspěšnou absolventkou TUTAS games.  V agility se účastní intenzivek (M.Šaling, Z.Straka...)

Dáša Tabery 

instruktorka hoopers

čivavky zachráněné z množíren - Keysi,Bella,Mončí.... - hoopers

APÍK (5.6.2013) - kříženec - agility (SA1 - splněno do SA2 16.4.2017)) ,hoopers

Už kvůli svým zachráněným čivavkám se po hlavě vrhla na hoopers, které se stalo její vášní. Je certifikovanou instruktorkou hoopers. K tomu samozřejmě dál agilití,s půjčeným Apíkem lítají po parkuru jako střely.

Šárka Bodor

instruktorka poslušnosti rod.psa, individuální konzultace ohledně výchovy

MAJDA (12.11.2013)- bandog - poslušnost, tanec se psem, canisterapie

HURVÍNEK  (7.8.2015)- kříženec BOM - poslušnost, canicross, agility

Šárka k nám sama začala chodit nejlprve sama jako klinetka a v době Báry těhotenství si poslušnosti přebrala,aby jí pomohla. A nakonec u nich zůstala a nyní jsou komplet tyto hodiny pod její taktovkou. Její pohled na práci se psy je skvělý, zkušenosti sbírá jak to jen jde a její hodiny jsou stále oblíbenější. Absolvovala mnoho seminářů a praktických přednášek např. u F.Šusty nebo Evy Štemberové.

 

Láli Tothová

zástup agility, flyball

HUBERT (24.6.2014) - JRT - Agility (SA2), coursing, flyball

Nová a již te´d nepostradatelná posila našeho týmu! Perfektní zástup na lekcích agility za Aničku a Báru! Láli se také z nás všech nejaktivněji věnuje flyballu, proto jsou lekce flyballu u nás v jejíé režii.

 

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit. 

 

TOPlist