2017

VÝSLEDKY NAŠICH ČLENŮ  ZE ZÁVODŮ AGILITY 2017

 

23.9.2018

Rokycanská Skočná

Oficiální závody agility

rozhodčí: A.Boháčová

 

Jumping, zkouška, agility

Verča Nováková a Perlička - DIS,LA1 - 4, DIS

Anna Kábová a Blue - 7/36, LA2 - 4/8, DIS

Jitka Křížková a minnie - DIS, MA2 - 2/4, DIS

 

16.9.2017

Závody agility při krajské výstavě psů

Oficiální agility závody - Karlovy Vary

rozhodčí: A.Boháčová

Zkoušky LA2

Bára Múdra a Saxana - DIS, 4/15

Anna Kábová a Blue - 3/15, DIS

Danka Havle a Benu - 8/15, DIS

Zkoušky MA2

Jitka Křížková a Minnie - DIS,DIS

Zkoušky SA2

Dáša Tabery a Apík - DIS, 3/7

Eva Kiefer a Ascha - DIS, 1/7

Zkoušky LA1

Jana Kotounová a Kira - DIS,DIS

Verča Nováková a Boorinka - 7/13, DIS

Verča Nováková a Perlička - 5/13, 1/13

Zkoušky SA1

Láli tothová a Hubert - 2/10, DIS

9.-10.9.2017

ROZLOUČENÍ S LÉTEM

Oficiální agility závody - Mariánské Lázně

 

rozhodčí: V.Čištínová

 

SOBOTA

Jumping, zkouška,agility

S

Petra Petrů a Sisi - 17/34 , SA2-DIS, 20/33

Vanda Hrdličková a Keysi - DIS,SA1 - DIS,19/33

Eva Kiefer a Ascha - DIS, SA2-3/11,DIS

Láli Tothová a Hubert - 8/34, SA1-DIS,9/33

 

M

Michal Vágner a Rico - 8/9, MA2-2/4, 5/9

 

L

Bára Múdra a Saxana - 10/45, LA2 - 6/22,1/44

Anna Kábová a Blue - 3/45, LA2-DIS, DIS

Danka Havle a Benu - 12/45, LA2 - DIS,DIS

 

Neděle

S

Eva Kiefer a Ascha - DIS, SA2-2/10,DIS

Láli Tothová a Hubert -DIS, SA1-7/10,DIS

M

Jitka Křížková a Minnie - 2/11, MA2 - DIS, 1/10

 

L

Bára Múdra a Saxana - 9/44,2/22,8/41

Anna Kábová a Blue -DIS, LA2-DIS, DIS

Verča Nováková a Perlička - DIS, LA1 - 9/13, DIS

 

Veteráni

Anna Kábová a Merlin(soborta) - 2x DIS

Bára Múdra  a Merlin (neděle) - 2x DIS

Bára Múdra a Saxana - vítěz součtů všech otevřených běhů v kategorii L!!!

 

 

22.7.2017

O žabího krále

Neoficiální agility závody - Břasy

rozhodčí:Běhounková

 

Tunelový běh pro štěňátka

Lady a Petra Petrů : 4/7 4/7 (S+M) 

Dixie a Verča Nováková: 5/6 6/6

 

Agility a jumpové běhy

Verča Nováková a Boorinka : 2.,3.,4. místo

Verča Nováková a Perlička: 4.místo, DIS,DIS

 

 

 

17.6.2017

Rokycanská skočná

Oficiální agility závody - Rokycany

 

rozhodčí: K.Lerlová

trojzkoušky

SA1

Eva Kiefer a Ascha - 8/11,DIS,7/11

 

Dáša Tabery a Apík - 7/11,6/11,2/11

Vanda Hrdličková a Keysi - 2/11,5/11,DIS

Láli Tothová a Hubík - 4/11,DIS,DIS

 

MA2

Terka Wimmerová a Jenna - DIS,DIS,DIS

Terka Wimmerová a Meggie - DIS,DIS,DIS

Jitka Křížková a Minnie - 4/6,2/6,DIS

Michal Vágner a Rico - 3/6,1/6, DIS

 

LA2

Bára Múdra a Merlin - 7/18,6/18,DIS

Bára Múdra a Saxana - DIS,4/18,DIS

Anička Kábová a Blue - DIS, 2/18,DIS

 

20.- 21.5.2017

VÍKEND PLNÝ ZKOUŠEK

Oficiální agility závody - Mariánské Lázně

 

rozhodčí: A.Boháčová

 

SOBOTA

jumping, 2x zkuoška

SA1

Eva Kiefer a Ascha - 18/31,2/11,DIS

Dáša Tabery a Apík - DIS DIS DIS

MA2

Michal Vágner a Rico - 5/15,1/5,1/5

LA2

Bára Múdra a Merlin - 25/54,14/25,7/25

Bára Múdra a Saxana - 22/54,DIS, 4/25

Anička Kábová a Blue - DIS, 9/25,3/25

LA3

Anička Kábová a Eby - 4/54,8/12,2/12

 

neděle

2x zkouška,jumping

SA1

Eva Kiefer a Ascha - 3/10,1/10,DIS

Dáša Tabery a Apík -DIS,4/10,DIS

MA1

Jitka Křížková a Minnie - 1/4,4/4,DIS

MA2

Michal Vágner a Rico - DIS,2/4,5/14

LA2

Bára Múdra a Merlin - DIS,9/26, neběžel

Bára Múdra a Saxana - DIS,13/26,neběžela

Anička Kábová a Blue - 10/26,11/26,DIS

LA3

Anička Kábová a Eby - DIS,3/12,neběžela

 

14.5.2017

MEMORIÁL PRAOTCE KRUŠINY

Oficiální agility závody - Málkov

rozhodčí: P.Rybář

 

SA1

Eva Kiefer a Ascha - DIS, 3/10

Láli Tothová a Hubík - 3/10, 6/10

Dáša Tabery a Apík - DIS, 7/10

MA1

Jitka Křížková a Minnie - 3/5,1/5 VÍTĚZ SOUČTŮ MA1

LA1

Jana Kotounová a Kira - 7/18, DIS

Verča Nováková a Perlička - DIS,5/18

 

MA2

Michal Vágner a Rico - 2/6,3/6

LA2

Bára Múdra a Saxana - 8/17, DIS

Bára Múdra a Merlin - 9/17,7/17

Anna Kábová a Blue - DIS, 4/17

 

LA3

Anna Kábová a Eby - 1/6, DIS

 

7.5.2017

KOPANINSKÝ HOP PRO DOBROU VĚC

Oficiální agility závody - Kopaniny u Aše

rozhodčí: A.Grygar

A0

Eva Kiefer a Ascha - 3/10, DIS

Michal Vágner a Baddy - 1/10, 2/10

Lenka Benešová a Laila- 5/10, DIS

Verča Nováková a Boorinka - DIS, 4/10

 

A1 - 2 x ZK + jumping

SA1

Dáša Tabery a Apík - 10/11,5/11 + 1/11

Vanda Hrdličková a Keysi - 3/11,DIS + DIS

Láli Tothová a Hubík - 2/11,DIS + 5/11

MA1

Terka Wimmerová a Jenna - 3/6,DIS+ DIS

Terka Wimmerová a Meggie - 2/6,DIS + 1/6

Jitka Křížková a Minnie - 3/6, DIS + DIS

Kačka Hroníková a Kačenka - 1/6,1/6 + 2/6 VÍTĚZ SOUČTY MA1

LA1

Anička Kábová a Blue - 2/11,4/11 +5/11

Ivča Havlová a Scretchy - 8/11,6/11 + 4/11

Verča Nováková a Perlička - 7/11,DIS+DIS

 

A2 - 2x ZK + jumping pro A2+A3

SA2

Petra Petrů a SISI - 2/2,2/2 + 8/9

MA2

Michal Vágner a Rico - 2/3,1/3 + DIS VÍTĚZ SOUČTY MA2

LA2

Anna Kábová a Eby - 2/8,1/8 + DIS VÍTĚZ SOUČTY LA2

Bára Múdra a Saxana - DIS,DIS + 4/11

Bára Múdra a Merlin - 3/8,5/8 + 6/11

  

 

 

 

16.4.2017

VELIKONOČNÍ DVOJZKOUŠKY NA LIDU

Oficiální agility závody - Mariánské Lázně

rozhodčí: Z.Spolek

zkoušky A1

SA1 - Dagmar Tabery a Apík - 1/13 , 2/13 (splněno do A2)

SA1 - Láli Tothová a Hubert - 5/13 , DIS

MA1 - Markéta Rennová a Lara - DIS,DIS

MA1 - Michal Vágner a Rico - 1/9,1/9

MA1 - Jitka Křížková a Minnie - DIS,DIS

MA1 - Terka Wimmerová a Jenny - 2/9,DIS

MA1 - Terka Wimmerová a Maggie - DIS, 2/9

LA1- Anna Kábová a Blue - DIS,1/17

LA1 - Jana Kotounová a Kira - DIS,DIS

LA1 - Verča Nováková a Perlička - DIS, 6/17

Zkoušky A2

SA2 - Petra Petrů a Sisi - DIS, 3/5

LA2 - Bára Múdra a Merlin - DIS, 5/16

LA2 - Bára Múdra a Saxana - 2/16, 1/16

LA2 - Anna Kábová a Eby - 7/16, DIS

 

 

VÝSTAVY

 

2.7.2017 NV Klatovy

Petra Petrů a Iris-Ismena z Krve Orthosovy

Rozhodčí p. Erwin Deutscher 

třída dorostu: VN1

 

KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ K.Vary

Lady a Petra Petrů - dorost -VN1( rozhodčí Dolejšová Olga), 4.místo mezi nejkrásnějším dorostem (15 psů) (rozhodčí Antonín Mudra)

Michal AVágner a Badík (rozhodčí Dolejšová Olga) - třída vítězů - V1,vítěz třídy,krajský vítěz

 

 

TOPlist