2016

AGILITY

 

8.10.Oficiální závody agility Rokycanská skočná

rozhodčí: J.Maroušková

 

Open jumping

 Bára Múdra a Saxana - 2/36

Anna Kábová a Eby - 5/35

Dáša Tabery a Apík- dis

 

ZK 1A2

Bára Múdra a Saxana -  5/16

Anna Kábová a Eby - DIS

 

ZK  2A2

Bára Múdra a Saxana -  8/16

Anna Kábová a Eby -  7/16

 

ZK 1A1

Dáša Tabery a Apík - 4/5

ZK 2A1

Dáša Tabery a Apík - DIS

 

 

 

24.9.Oficiální závody agility Memoriál Jolany Troppové Plzeň Doubravka

rozhodčí: K.Lerlová

 

Open jumping

 Bára Múdra a Saxana - 1/55

Anna Kábová a Eby - DIS

Petra Petrů a Sisi - 12/32

 

ZK 1A2

Bára Múdra a Saxana -  8/24

Anna Kábová a Eby - 1/24

Petra petrů a Sisi - 5/9

 

ZK  2A2

Bára Múdra a Saxana -  3/24

Anna Kábová a Eby -  2/24

Petra petrů a Sisi - DIS

 

 
 

 

3.-4.9.Oficiální závody agility Rozluočení s létem v M.L.

rozhodčí: A.Boháčová

SOBOTA

 

Open jumping

 Bára Múdra a Saxana -  14/50

Anna Kábová a Eby -  7/50

Gábi Farářová a Charlie - dis

Petra petrů a Sisi - 11/35

 

ZK A2

Bára Múdra a Saxana -  2/30

Anna Kábová a Eby -  5/30

 

Petra petrů a Sisi - 6/10

 

ZK A1

Gábi Farářová a Charlie - dis

Danka Havle a Benu - dis

 

Open agility

Bára Múdra a Saxana -  10/50

Anna Kábová a Eby -  7/50

Gábi Farářová a Charlie - dis

Danka Havle a Benu - dis

 

NEDĚLE

Open agility

Bára Múdra a Saxana -  22/50

Anna Kábová a Eby -  DIS

Gábi Farářová a Charlie - dis

 

Danka Havle a Benu - 26/50

Kačka Hroníková a Kačenka - DIS

 

ZK A2

Bára Múdra a Saxana -  DIS

Anna Kábová a Eby -  3/30

Petra petrů a Sisi - DIS

 

ZK A1

Gábi Farářová a Charlie - dis

Danka Havle a Benu - 5.m.

Kačka Hroníková a Kačenka - DIS

 

Open jumping

 Bára Múdra a Saxana -  9/50

Anna Kábová a Eby -  7/50

Gábi Farářová a Charlie - DIS

 

Petra petrů a Sisi - DIS

 

7.8.Oficiální závody v Málkově

rozhodčí: P.Rybář

 

A1

Danka Havle a Benu - ZK 1 A1 - 2/16

                                      ZK 2 A1 - 4/16

součty: 1.místo

Dáša Tabery a Bella -  ZK 1 A1 - 2.m

                                      ZK 2 A1 -  2.m

součty: 2.místo

 

A2

Anna Kábová a a Eby -  ZK 1 A2 - 6.m

                                      ZK 2 A2 -2.m

součty: 3.místo

  Petra Petrů a Sisi -     ZK 1 A2 -8/12

                                     ZK 2 A2 - 9/12

 

23.7. Neoficiální závody v Břasích u Plzně

Katka Tauschová a Charlie : běh č.1- DIS

běh č.2 - 3.místo

 

2.7. Oficiální závody v Málkově

rozhodčí: M.Glossová

Katka Tauschová a Chatlie  - ZK 1  A1 - DIS

ZK 2 A1 - 3/5

ZK 3  A1 - 5/5

26.6. Oficiální závody agility Dvojzkoušky při karlovarské výstavě psů

rozhodčí: K.Lerlová

 

A1

Markéta Rennová a Lara - ZK 1 A1 - DIS

                                      ZK 2 A1 -  DIS

Danka Havle a Benu - ZK 1 A1 - DIS

                                      ZK 2 A1 - 1/6

Dáša Tabery a Bella -  ZK 1 A1 - DIS

                                      ZK 2 A1 -  DIS

 

A2

Anna Kábová a Eby -  ZK 1 A2 - 4/15

                                      ZK 2 A2 - 5/15

Anna Kábová a Saxana-  ZK 1 A2 - 6/15

                                      ZK 2 A2 -8/15

  Petra Petrů a Sisi -     ZK 1 A2 - DIS

                                     ZK 2 A2 - DIS

 

 

14.-15.5.2016 Oficiální závody agility Víkend plný zkoušek v Mariánských Lázních

rozhodčí: J.Maroušková

 

 

SOBOTA

Jumping

Dana Havle a Benu - DIS

Anna Kábová a Merlin - 7/46

Anna Kábová a Eby - 9/46

Michal Vágner a Rico - 8/18

A1

Markéta Rennová a Lara - ZK 1 A1 - 5/7

                                      ZK 2 A1 -  4/7

Danka Havle a Benu - ZK 1 A1 - 1/18

                                      ZK 2 A1 - 5/18

Michal Vágner a Rico - ZK 1 A1 - DIS

                                      ZK 2 A1 - 3/7

A2

Anna Kábová a Eby -  ZK 1 A2 - 2/13

                                      ZK 2 A2 - 1/13

Anna Kábová a Merlin -  ZK 1 A2 - 5/13

                                      ZK 2 A2 -DIS

  Petra Petrů a Sisi -     ZK 1 A2 - 11/14

                                     ZK 2 A2 - 6/14

 

NEDĚLE

jumping

Anna Kábová a Merlin - 11/46

Anna Kábová a Eby - 8/46

Michal Vágner a Rico - 7/17

A1

Markéta Rennová a Lara - ZK 1 A1 - 4/5

                                      ZK 2 A1 -  2/5

Danka Havle a Benu - ZK 1 A1 - 3/18

                                      ZK 2 A1 - 5/18

Michal Vágner a Rico - ZK 1 A1 - DIS

                                      ZK 2 A1 - 1/5

A2

Anna Kábová a Eby -  ZK 1 A2 - 1/15

                                      ZK 2 A2 - 7/15

Anna Kábová a Merlin -  ZK 1 A2 - DIS

                                      ZK 2 A2 -1/15

  Petra Petrů a Sisi -     ZK 1 A2 - 6/13

                                     ZK 2 A2 - DIS

 

 

 

30.4.2016 Oficiální závody agility  Carnevaal cup Málkov

rozhodčí: Rybář

 

A2

 Anna Kábová a Saxana - ZK 1 A2 - DIS

                                      ZK 2 A2 - 11/23

Anna Kábová a Eby -  ZK 1 A2 - 2/23

                                      ZK 2 A2 - 4/23

Anna Kábová a Merlin -  ZK 1 A2 - 9/23 

                                      ZK 2 A2 - 1/23

  Petra Petrů a Sisi -     ZK 1 A2 - 4/8

                                     ZK 2 A2 - 6/8

                           

                                  

 

 

A1

Jitka Wernerová a Apík-  ZK 1 A1 - DIS

                                      ZK 2 A1 - 6/11

Dáša Tabery a Bella-   ZK 1 A1 - DIS

                                     ZK 2 A1 - DIS

Markéta Rennová a Lara - ZK 1 A1 - 7/10

                                      ZK 2 A1 -  6/10

Danka Havle a Benu - ZK 1 A1 - 3/15

                                      ZK 2 A1 - DIS

Michal Vágner a Rico - ZK 1 A1 - 4/10

                                      ZK 2 A1 - 2/10( splněno pro přestup do A2)

Kačka Tauschová a Charlie - ZK 1 A1 - 6/10

                                      ZK 2 A1 - 4/10

Kačka Hroníková a Káča- ZK 1 A1 - 1/10

                                      ZK 2 A1 - 3/10

Ivča Havlová a Scretchy- ZK 1 A1 - DIS

                                      ZK 2 A1 -DIS

 

 

 

10.4.2016 Oficiální závody agility Rokycanská skočná - Rokycany

rozhodčí: A. Boháčová

 

A2

 Bára Múdra a Saxana - ZK 1 A2 - 3/17

                                      ZK 2 A2 - 7/17

Anna Kábová a Eby -  ZK 1 A2 - 8/17 

                                      ZK 2 A2 - 11/17

Anna Kábová a Merlin -  ZK 1 A2 - 7/17 

                                      ZK 2 A2 - 8/17

 

A1

Gábi Farářová a Charlie -  ZK 1 A1 - 6/9

                                      ZK 2 A1 - DIS

Petra Petrů a Sisi -   ZK 1 A1 - 3/9

                                     ZK 2 A1 - 5/9

Markéta Rennová a Lara - ZK 1 A1 - 4/8

                                      ZK 2 A1 - 7/8

Danka Havle a Benu - ZK 1 A1 - 8/16

                                      ZK 2 A1 - 6/16 ( splněno pro přestup do A2)

Michal Vágner a Rico - ZK 1 A1 - 3/8

                                      ZK 2 A1 - 3/8

Terka Wimmerová a Jenny - ZK 1 A1 - 6/8

                                      ZK 2 A1 -DIS

Terka Wimmerová a Maggie - ZK 1 A1 - 5/8

                                      ZK 2 A1 - DIS

 

Jumping open L

Bára a Saxana - DIS

Anička a Eby - 5.místo

Danka a Benu -14.místo

Anička a merlin - 15.místo

 

Jumping open M

Markéta a Lara - 9.místo

Terka a bíglice - DIS

Míša a Rico - DIS

 

Jumping open S

Gábi a Charlie -DIS

 

 

27.2.2016 Oficiální závody agility Hradišťko u Sadské

rozhodčí: A. Boháčová

 

Jumping J0  

Katka Hroníková - Kačenka - 2.místo

Ivča Havlová - Scretchy - 3.místo

Agility A0

Katka Hroníková - Kačenka - 2.místo

Ivča Havlová - Scretchy - 2.místo

 

 

VÝSTAVY

 

Mezinárodní výstava psů Praha Letňany

29.-30.10.2016

SOBOTA

Michal Vágner a Bubble Benn Poneka

Třída otevřená: V2, res.CAC

 

NEDĚLE

Michal Vágner a Bubble Benn Poneka

Třída otevřená: V1, CACIB, CAC ČMKU, BOB (celkem 64 BOC)

 

 

Komárom CACIB II

8.10.2016

rozhodčí: Charlotte Hoier (DK)

Michal Vágner a Bubble Benn Poneka

třída otevřená: 1 CAC, CACIB,BOS, Cruf kvalifikace 2017

Komárom CACIB I

7.10.2016

Rozhodčí: Milan Krinke (CZ)

Michal Vágner a Bubble Benn Poneka

Třída otevřená - výborný 1, CAC,Res. CACIB

  

Krajská výstava psů Karlovy Vary

26.6.2016

rozhodčí: F.Šimek

Michal Vágner a Bubble Benn Poneka

třída otevřená - výborný 1, vítěz třídy, krajský vítěz

DERBY WINNER SHOW NITRA

12.6.2016

Michal Vágner a Bubble Benn Poneka

třída otevřená - výborný  4

NVP Klatovy

11.6.2016

rozhodčí: M.Krinke,CZ

Michal Vágner a Bubble Benn Poneka

třída otevřená- výborný 1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB

 

SV BCCCZ Litoměřice

7.5.2016

rozhodčí: B.Czempas - Chovaniec - PL)

 

Michal Vágnetr a Bubble Benn Poneka

Třída otevřená - výborný 1 , CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB/ 141 PSŮ!!!!

Anna Kábová a Blue Annes Dream

třída dorostu - Velmi nadějná

 
TOPlist