Agility

AGILITY

 

 

 

Agility pro dospělé psíky je rozděleno na kurzy pro začátečníky a pak na hodiny pro pokročilé a závodící, kde se začátečníci učí zvládat pohyb na parkuru, osvojí si základní vedení a s pejskem postupně projdou všechny překážky.  Po absolvování kurzu pro začátečníky je možné se přidat je stálým členům a trénovat s nimi a třeba se k nám přidat i na závodech. Štěňátka v našich kurzech nechceme, jedině pouze jako doprovod, který si při hře s ostatními semtam proběhne tunel. Jejich pohybový aparát není ani náhodou vyvinutý a mají také nárok si užívat dětství.Nejmladším členem může bát pejsek od 8-mi měsíců a i jemu je práce a učení ušito na míru protože stále prochází vývojem. Kdo by si přeci jen trval na absolvování kurzu s mladším psem, "tréninky" budou řešeny individuálně a pejsek se bude nejprve učit bez překážek. Je tolik věcí, co se dají se štěňátky dělat a vůbec k tomu nejsou třeba překážky.

image 

Nejdůležitejší je hlavně si společně užívat tento nádherný a energický psí sport! 

 

Není problém se přijet podívat i jak hodiny probíhají! Stačí nás zkontaktovat.

 

listopad - březen : VÝCVIK V JEZDECKÉ HALE V CHEBU

duben - říjen: VÝCVIK V AREÁLU PSÍ ŠKOLY KOPANINY

 

PROZATÍM NEVYPISUJEME ŽÁDNÉ HROMADNÉ KURZY PRO ZAČÁTEČNÍKY, NYNÍ JE MOŽNÉ PŘIDAT SE K NÁM FORMOU SOUKROMÝCH LEKCÍ KDYKOLIV BĚHEM CELÉHO ROKU!

CENÍK: 

            Agility začátečníci: 1.300,- Kč /10 lekcí

Hala - cena upravena podle pronájmu v aktuální sezoně

První návštěva vždy zdarma!

         

PODMÍNKY ČLENSTVÍ V AGI TÝMU PSÍ ŠKOLY KOPANINY

Absolvování kurzu pro začátečníky/ případně 10ti soukromých lekcí(pokud není vypsán společný kurz pro více pejsků)  -----  Poté se můžete stát členy naší skvělé party:-))

 

Agility cvičíme se závodníky a pokročilými ÚTERÝ,ČTVRTEK a SOBOTY(Pokud někde nezávodíme, či se sami nevzděláváme na intenzivkách jinde).
ZAČÁTEČNÍCI a SOUKROMÉ HODINY dle domluvy, většinou PONDĚLÍ a STŘEDA, případně dopolední hodiny každý všední den.
 
V případě zájmu kontaktujete Báru Múdrou.
TOPlist