2019
NAŠE VÝSLEDKY 2019
Vánoční jumpingy - Kladno
28.12.2019
rozhodčí: P. Roháček
3x jumping
Lucka a Bax - dis,dis, 18/41
Miška a Mia - dis,dis,dis
Lucka a Bax - 5/17, 7/17
Vánoční zkoušky - Kladno
27.12.2019
rozhodčí: P. Roháček
2x zkouška A1
Lucka a Bax - 5/17, 7/17
Terezínský zimnÍ pohár - Terezín
14.12.2019
rozhodčí: P. Vyplelová
2x zkouška A1
Lucka a Bax - DIS, DIS
Listopadové zkoušky - Kladno
10.11.2019
rozhodčí: M.Konečná
2x zkouška A3
Jitka a Minnie MA3 - DIS,2/6
Láli a Hubert SA3 - DIS, 2/7 + splěná zkouška na A3CH
KCHBO open a MČR AUO v agility - Ratenice
5. - 6.10.2019
rozhodčí:S.Minilla (FI)
Sobota agility open, jumping open,zkouška + neděle agility jednotlivců, jumping jednotlivců, agility družstev, jumping družstev
Lucka a Bax - DIS,DIS,DIS + DIS,DIS,DIS,DIS
Blanka a Beruška - DIS,DIS,DIS + DIS,DIS,DIS,DIS
Blanka a Maggie - DIS, 6/33 ,DIS + DIS, 30/69,DIS
Blanka a Albi - DIS, 7/33,5/9 + DIS,14/69, DIS,18/69
Rokycanská skočná - Rokycany
5.10.2019
rozhodčí:P.Dostál
Agility,zkouška ,jumping
Anička a Blue - LA2 - DIS, 1/13, DIS
Bára a Saxana - LA3 - dis, 9/16, 13/37
Láli a Hubík - SA3 - DIS,DIS,DIS
Aktijácké mini dvojzkoušky - Praha Štěrboholy
27.9.2019
rozhodčí:J.Maroušková
dvojzkoušky
Lucka a Bax- LA1 - DIS, 8/9
Hroznětínské skotačení - Hroznětín
21.9.2019
rozhodčí:M.Bařinková
dvojzkoušky
Bára a Saxana - MLA3 - DIS, 2/4 + splněná zk na A3CH
Anička a Eby - LA3 - DIS, 2/6
Petra a Lady - XSA3 - 1/4,2/4
Walter a Coudy - XSA3 - 2/4, DIS
Láli a Hubert - SA3 - DIS,DIS
Anička a Blue - MLA2 - DIS,1/2
Jitka a Minnie - MA2 - 1/3,DIS + splněná zk do A3 - SPLNĚNY PODMÍNKY PRO PŘESTUP
Blanka a Beruška - LA2 - DIS,DIS
Blanka a Maggie - LA1 - DIS,DIS
Blanka a Albi - LA1 - DIS, 3/8
Míša a Mia - MA0 - DIS, hra tunely - 1.místo
Memoriál Jolany Troppové - Plzeň Doubravka
14.-15.9.2019
rozhodčí:K.Havlíček
Sobota - 2x ZK A2 + neděle agility, zkouška A2, jumping
Terka a jenny - 1/4,2/4 + 5/11,2/3,5/8 + součty zkoušek 1/4 a součty open 3/11 + splněná zk do A3
Terka a Maggie - 2/4,1/4 + 6/11,3/3,4/8 + součty zkoušek 3/4 + splněná zk do A3
21. Vogtländische Agilitymeisterschaft
7.-8.9.2019
rozhodčí:R.Schmidt
SOBOTA - J1,J2,J3,A1,A2,A3 + neděle A1,A2,A3,J3,Spiel J1+J2
Jana a Eliška - SA1 - 2/5, DIS + DIS,DIS
Blanka a Magie - LA1 - DIS,DIS + DIS, 4/9
Blanka a Albi - LA1 - 2/9 ,1/9 + x,x
Anička a Blue - LA2 - 5/13,DIS + 1/12 , 8/12 + splněná zk do A3
Blanka a Beruška - LA2 - DIS,DIS + DIS, 7/12
Bára a Saxana - LA3 -9/15,4/15 + DIS, 2/14
Anička a Eby - LA3 - DIS, 2/15 + 1/13,4/14 + splněná zk na A3CH
Láli a Hubík - SA3 - 3/9,5/9 + DIS,DIS
Peťka a Lady - SA3 - 5/9,DIS + 3/9,9/9
Walter a Coudy - SA3 - x,x + 4/9,4/9
Kopaninský hop - konec prázdnin - Kopaniny
24.8.2019
rozhodčí:S.Vogt (DE)
Ddvojzkoušky
Bára a Saxana - MLA3 - 1/3,DIS
Anička a Eby - LA3 - 1/4,1/4 + 2x splněno na A3CH
Láli a Hubík - SA3 - 1/2,DIS
Petka a Lady - XSA2 - 2/5,2/5 + 2x splněná zk - SPLNĚNO DO A3!
Vanda a Keysi - SA2-5/5,4/5
Jitka a Minnie - MA2-1/2,1/2 + 2x splněná zk
Blanka a Beruška - LA2 - 2/3,1/3
Blanka a Albi - LA1- 3/9,2/9 + splněná zk
Blanka a Meggie - LA1 - DIS, 4/9
Lucka a Bax - LA1 - DIS,DIS
Anička a Blue - LA2 - DIS,DIS
Michal a Rico- MA2 - DIS, 2/2
Walter a Coudy - XSA3 - 3/4,4/4
Jana a Eliška - XSA1 - DIS, X
Naty a Kerrick - 4/9,DIS
Letní Podkokšínské dvojzkoušky- Spálené Poříčí
14.7.2019
rozhodčí:M.Konečná
MA2
Terka a Maggie - DIS,DIS
Terka a Jenny - 1/4,2/4
SA3
Láli a Hubert - 1/8,7/8 + splněná zk na A3CH
8.Solar cup - Chemnitz(DE)
30.6.2019
rozhodčí: Mina Piske
A3,J3
Bára a Saxana LA3- DIS, 2/10
Láli a Hubert SA3 - DIS, 11/16
A2, J2
Petra a Lady SA2 - 2/8,1/3 + splněná postupovka do trojek
Blanka a beruška LA2 - 8/13,6/10
Jitka a Minnie MA2 - 7/8,2/6
A1,J1
Blanka a Albi LA1 - 8/10, 3/11
Zkoušky NKÚ 10 - Kladno
28.6.2019
Rozhodčí: P.Vyplelová
dvojzkoušky
Láli a Hubert - SA3 - DIS,DIS
Závody agility při krajské výstavě psů - Karlovy Vary
8.6.2019
Rozhodčí: A.Boháčová
Dvojzkoušky
Bára a Saxana - LA3 - 5/11,5/11
Anička a Eby - LA3 - DIS, 6/11
Láli a Hubík - SA2 - 1/10,5/10 + 5.postupová zkouška do trojek - SPLNĚNO
Petka a Lady - SA2 - DIS,DIS
Vanda a Keysi - SA2-DIS, 4/10
Jitka a Minnie - MA2-2/3,DIS
Blanka a Beruška - LA2 - 3/7,4/7
Blanka a Albi - LA1- 4/14,2/14
Blanka a Meggie - LA1 - DIS, 5/14
Lucka a Bax - LA1 - DIS,DIS
Kopaninský hop - Kopaniny
24.-25.5.2019
Rozhodčí:Vendula Hausnerová (SK)
Sobota - agility open, 2x ZK agility Neděle - 2x jumping open, 1x ZK jumpingová
Bára a Saxana LA3 - 6/23,4/8,3/8,10/15,DIS,3/7 + vítěz soutěže družstev
Láli a Hubert SA2 - 8/24,DIS,1/7,5/20,3/19,DIS + splněná zk do SA3
Danka a Benu LA2- DIS,3/4,3/4,X,7/16,DIS
Jitka a Minnie MA2 - DIS,DIS,DIS,DIS,2/9,DIS
Peťka a Lady SA2 - 11/24,4/7,3/7,12/20,7/19,DIS + splněná zk do SA3 + vítěz soutěže družstev
Terka a Jenny MA2 - 5/9,DIS,3/4,3/9,1/9,1/4 + 3.místo soutěž družstev
Terka a Maggie MA2 - DIS,DIS,1/4,4/9,DIS,DIS + splněná zk do MA3
Vanda a Keysi SA1 - 13/24,2/9,5/9,11/20,11/19,3/7 + splněná zkouška do SA2(hotovo)+3.místo soutěž družstev
Blanka a Meggie LA1 - DIS, 5/11,8/11,DIS,DIS,DIS
Blanka a Albi LA1 - DIS,7/11,6/11,DIS,9/16,2/5
Blanka a Beruška LA1- dis, 4/11,2/11,9/15,dis, 1/5 + Splněná zk do LA2(hotovo) + 3.místo soutěž družstev
Lucka a Bax LA1 - DIS, 6/11,9/11,X,X,X
Walter a Coudy - SA3 - 10/24,DIS,3/8,7/20,10/19,5/7
Jana a Eliška SA1 - 19/24,6/9,7/9,16/20,DIS,5/7
Michal a Rico - MA2 - 4/9,1/4,2/4,6/9,3/9,2/4 + vítěz soutěže družstev
Lucka a Frankie MA1 - DIS,DIS,DIS,5/9,DIS,DIS
Víkend plný zkoušek na Lidu - Mariánské Lázně
18.-19.5.2019
Rozhodčí:Alice Boháčová
Sobota - 2x ZK + jumping, neděle 2x ZK + jumping
Blanka a Albi - LA1 - 6/10,8/10,DIS,6/11,6/10,19/35
Blanka a Beruška - LA1 - 1/10,7/10,DIS,5/11,3/10,15/35 + 2x splněná zkouška
Láli a Hubert - SA2 - 7/16,DIS,DIS,DIS,DIS,16/35
Peťka a Lady - SA2 - DIS, 5/16,18/39,DIS,2/15,12/35 + splněná zkouška
Terka a Maggie -MA2- 3/5, DIS,DIS,DIS,DIS,DIS
Terka a Jenny - MA2 - DIS,DIS,DIS,3/5,DIS,8/14
Bára a Saxana - LA3 X,X,X, 5/16, DIS,18/35
Lucka a Bessy - LA2 - X,X,X,DIS,5/11,21/35
Věra a Kari - SA1 - X,X,X,6/10,8/10DIS
Věra a Lord - SA2 - X,X,X,8/15,8/15,DIS
Lucka a Bax - LA1 - X,X,X,DIS,DIS,DIS
Podkokšínské dvojzkoušky - Spálené Poříčí
4.5.2019
Rozhodčí:Karina Divišová
2x zkouška
Lucka a Bessy - LA2 - 2/13,8/11
Věra a Kari - SA1 - 1/8,3/8 + součet 2.místo
Věra a Lord - DIS, 7/8
Velikonoční trojzkoušky na Lidu - Mariánské Lázně
21.4.2019
Rozhodčí: Aneta Obrusníková
3x zkouška
Jitka a Minnie MA2: DIS,DIS,1/4+ splněná zk
Láli a Hubík SA2:DIS,DIS,2/4
Walter a Coudy SA3: 3/5,4/5,4/5
Lucka a Bessy LA2: dis, 5/13,1/13 + splněná zk
Terka A Jenny MA2: 1/4,1/4,3/4
Terka a Maggie MA2: DIS,DIS,2/4
Danka a Benu LA2: DIS,DIS,DIS
ROKYCANSKÁ SKOČNÁ - Rokycany
19.4.2019
Rozhodčí: Jitka Maroušková
Open jumping, Zkoušky
Věrka a Kari SA1 : 24/34,3/4,1/4
Věrka a Lord SA2 : DIS,DIS,8/14
Láli a Hubík SA2: 18/34,5/14,DIS
Jitka a Minnie MA2: 3/8,1/3,DIS
POHODOVÉ DVOJZKOUŠKY - Buštěhrad
15.3.2019
Rozhodčí: Alice Boháčová
2x zkouška
Věrka a Lord - SA2 - 3/7,4/7
Věrka a Kari - SA1 - 4/6,6/6
Lucka a Bessy - LA2 - DIS, 5/12
PACKU NA TO! - KLADNO
3.3.2019
Rozhodčí: Olga Bazalová
2x zkouška
Petra a Lady - SA2 - DIS,DIS
KOKOSY NA SNĚHU 4 - KLADNO
27.1.2019
Rozhodčí: Petr Dostál
2x zkouška
Bára a Saxana - LA3 - DIS,DIS
Anička a Eby - LA3 - 11/28, DIS
Anička a Blue - LA2 - 10/16,7/16 + Součet 6/16
Lucka M. a Bessy - LA2 - 4/16 ( 0 tr.b.), 2/16 ( 0 tr.b.) + splněná zkouška do LA3 + součet 1/16
ZKOUŠKY NKÚ 4 - KLADNO
25.1.2019
Rozhodčí: Divošová Karina
2x zkouška
Věrka a Kari - SA1 - 2/4, 2/4
Věrka a Lord - 2/4,4/4
PETRIS CUP - KLADNO
20.1.2019
Rozhodčí:Pavol Roháček (SK)
Agility, jumping, zkouška
Láli a Hubert - SA2 - DIS, DIS, 2/6 (0tr.b.) + splněná zk do SA3
Jitka a Minnie - MA2 - 7/17 (0 tr.b.),DIS,, 3/7 ( 0 tr.b.) + splněná zk do MA3