novinky 2018

2018

NOVÉ KURZY 2018!!!

 

Poslušnost běží stále, tam se můžete hlásit kdykoliv a zařadit se probíhajících kurzů !

Individuální lekce všech činností si je možno domlouvat celoročně s jednotlivými instruktory. 

Flyball plánujeme od léta !

 

Jarní poslušnosti

Poslušňáři si užívají ještě poslední dny,kdy mají cvičák jen pro sebe:-) Za chvíli se k nim vracíme s agility, hoopers a nově i hersenwerkem a flyballem!!

 

 

11.3. Trénink agi v Německu

Už se všichni těšíme na tréninky venku,ale tak naposledy jsem si ještě v letošní zimní sezoně potrénovali pod střechou:-) 

 

10.3. Zakončení hoopers kurzu hala 2018

Svůj první halový kurz hoopers zakončila Dáša malými závody. Připravila si pro své týmy několik disciplín a vyhlásila několik kategorií. Všichni si závody moc užili i díky ochotě svých parťáků ze skupiny, kdy po úraze pejska mohla jedna z holek běhat s pejskem půjčeným, a tak si vše také užít.

Moc se to povedlo a závody tak byly krásnou tečkou za halovou sezonou.  Teď krátká hoopers pauza a jedeme dál od dubna už venku v KOPANINÁCH!

 

 

 

24.2. Zakončení halových sobot pro agiliťáky v Chebu

Tak opět jsme se rozloučili se cvičením v hale v Chebu. Jako vždy nemohly chybět malé závody, na které jsme pozvali i naše přátele. Na start se postavilo 15 týmů, z toho 12 domácích.

Závodníci si vyzkoušeli hlavně samé netradiční disciplíny. Čekal je parkur bez ukazování, kdy museli běhat s rukama za zády, poté bez mluvení, kdy nesměl pejsek dostávat povely. Protože nezbytnou součástí práce na parkuru je start, čekala je soutěž v odložení s použitím rušivých elementů(hračka, pohyb, povely na překážky poblíž psů). Také si pak všichni rozlosovali pejsky a každý tak běžel jeden běh s jiným pejskem. Mezi ty tradiční běhy pak patřila tuneliáda a jeden vlásenkový jumping.

Všichni si to užili, většina disciplín byla opravdu plná vtipných momentů, a tak jsme si všichni život o nějaké ty roky díky zdravému smíchu prodloužili.

Na vítěze čekaly medaile a drobné balíčky. Všem tak moc gratulujeme!!

 

18.2. Závody Nosorožci na sněhu

Někteří už podruhé,jiní letos poprvé, vyrazili do berouna do haly na dvojzkoušky agility. Rozhodčí byla Vendula Hausnerová, s kterou se třeba Bára s Aničkou potkaly už před několika lety na intenzivce. Parkury stavěla opravdu krásné a naše dvojkařky se tak pěkně zapotily.

V Lkách běhala Bára se Saxou a Anička s Blue. Saxa v prvním běhu ošulila všechny zonovky a doběhla tak až bna 10.místě,takže v druhém si po špatném startu holky udělaly vše tréninkově a pochváleným áčkem se cíleně diskly. Blue makala krásně,ale měla v závěru ve výsledcích zapsáno více chyb a tak byla odsunuta až na 11.místo.

V Mku závodila Terka s Maggie a Jitka s Minnie. Minnie tradičně bohužel bojovala s houpačkou, i když jejímu tréninku holky věnují orpavdu hodně času. Bylo z toho tak nejlépe 8.místo. Terce s Maggie se dařilo a doběhly si holky na krásném 6.místě.

V Sku běhala Láli s Hubíčkem, ti se vždy zvládli neštastně DISknout a Eva s Aschou, které dovezly 3.místo.

Gratulujeme všem!

 

28.1. - 1.kolo KOPANINSKÉHO STEIN POHÁRU

 

 

Tak máme za sebou další pořadatelskou premiéru. Tentokrát šlo o pořádání halovýých závodů agility v krásném resortu Stein u Chebu. Místo perfektně dostupné z dálnice, s krásnou jezdeckou halou s prostornou tribunou, fajn okolím na venčení a dobrou restaurací. Co víc si přát. Sešlo se nás opravdu hodně, prakticky přiložil ruku k dílu každý z našich členů a byl tak zajištěn opravdu hladký průběh zýávodu. Ohlasy jsou po závodech super, jediné výtky padají k náročnějšímu povrchu, jakým písek v hale byl. Ale aspoň už víme, na co se připravit a jak do března pořádně zamakat,ať jsou ty výkony na písku zase o něco lepší:-) Všem členům a dalším pomocníkům tak děkujeme!

 

Zvládli jsem to nejen jako pořadatelé,ale také jako závodníci, Mnoho z nás si na často zapeklitých parkurech skvělého Tondy Grygara doběhlo pro medaile a splněné zkoušky.

V LA2 se dařilo našim paním "vedoucím" Báře a Aničce, které se Saxou a Blue jako jediné doběhly zkoušku LA2 a podělily se tak o 1. a 2.místo.

Ve dvojkách svými stabilně vyrovnanými výkony na 2.místě doběhl i Michal s Ricem, a v Sku Eva s Aschenkou na místě třetím.

 

Jedničky se také nenechaly zahambit. Jana s Kirou si doběhly pro 3.místo a přidaly k tomu dvě splněné postupové zkoušky, Verča s Perličkou doběhla jednou na 3.místě se zkouškou a v Skách si pro 2.místo a zkoušku doběhla Vanda s Keysi.

 

Všem moc gratulujeme a držíme palce, aby i na 2.kole v březnu naše týmy válely a přidaly další medaile!:-)

 

Fotky a videa budou co nevidět.

 

Máme vlastní box na FLYBALL !!! Děkujeme za pomoc se sháněním boxu Flyvaryors!

 

21.1. Bonitace

Gratulujeme Aničce ke splnění všech podmínek k uchovnění Blue!

Foto V. Tvrdá

 

21.1. Kokosy na sněhu

První letošní výjezd na závody agility máme za sebou! Do Berouna si jela zazávodit Evča s Aschou, Láli s Hubíkem, Jitka s Minnie a Dáša s Apíkem. Bára se Saxou kvůli úrazu nakonec musely účast zrušit.

Rozjezd sezony to byl více než parádní, holky domů dovezly 2 medaile! Hubík s Láli za 2.místo v SA2 zkoušce a Evča s Aschenkou místo první!!!

 

Moc gratulujeme!!

 

 

 

TOPlist