Poslušnost rodinného pejska

POSLUŠNOST RODINNÉHO PEJSKA

Výcvik probíhá pod vedením Šárky Šestákové .

Lekce poslušnosti v Psí škole Kopaniny jsou zaměřeny nejen na provozní poslušnost psů, tedy výuku běžných povelů, ale zejména na přípravu pána i psa v běžných situacích. To znamená, že kromě klasického „sedni/lehni“ se psi i jejich majitelé učí tomu, jak se chovat ve společnosti jiných psů, jak předcházet konfliktům a jak je případně řešit. Výuka je dále zaměřena na psí komunikaci a behaviorální analýzy. Protože řádná a správná socializace je alfou i omegou v životě psa, probíhají veškeré hodiny ve skupinách, které tvoří minimálně tři psi. Skupiny jsou různě nakombinované, takže se u nás potkávají štěňata, psi v pubertě i dospělí jedinci obou pohlaví, tak jako se to stává v běžném životě. Pracujeme s nejrůznějšími druhy plemen a s různými povahami – bázlivými, hysterickými, přetáčivými atd. Po předchozí domluvě je možné poskytovat také individuální lekce.

 

Je možné za pejskem a jeho páníčkem dojíždět i domů na individuální konzultace.

 

ZÁKLADY SOUŽITÍ SE PSEM

Majitelům temperamentních a živých pejsků nabízí Šárka jednorázové BEZPLATNÉ KONZULTACE zaměřené na základy soužití se psem týkající se výchovy a výcviku. 

Zájemci o intenzivnější práci se psem poté mohou pokračovat v naší Psí škole Kopaniny.

 

 

 

 

 

Veškeré výcviky již probíhají venku, tedy na place v Kopaninách u Aše!!ST odpoledne a SO a NE dopoledne jsou výcviky poslušnosti ve skupinách a pro kurzisty..

 
TOPlist