Letní tábor 2018

Letní výcvikový tábor v Psí škole Kopaniny

 

Kdy: Pondělí 2.7. - Sobota 7.7.

 

Kde: Kopaniny u Aše – areál Psí školy Kopaniny

 

 

Tábor vhodný pro všechny milovníky psů, kteří si chtějí s pejskem vyzkoušet více věcí na jednom místě a dozvědět se něco nového nebo zajímavého. Hlavní náplní tábora bude agility a hoopers, dále se budete věnovat trikům, hersenwerku a „poslušnosti“, kdy se zaměříte hlavně na analýzu psího chování. Bude možnost si vyzkoušet flyball. Vyrazíme na společný výšlap naší krásnou krajinou a připravujeme pro vás několik přednášek(úvod do fyzioterapie, balanční cvičení, pachové práce, záchranařina...)

 

Pokud si vyberete kombinaci agility a hoopers, čekají Vás 4 tréninky každého z těchto sportů. Pokud se zaměříte pouze na jeden, čeká Vás min. 6 tréninků, některý den tak může být trénink dvoufázový.

Ostatní činnosti jsou pro všechny.

 

Maximální počet účastníků je 14 týmů!!

 

Platba: Platba celkem 2000,- Kč pro všechny případy výběru, pokud se něčeho nechcete účastnit,je to pouze Vaše volba

 

Záloha 1000,- je vratná pouze v případě sehnání náhradníka, případně zrušení události pořadatelem. Zálohu je nutné uhradit na č.účtu 220398612/0600, do přijetí zálohy budete vedeni pouze jako náhradníci. Do právy pro příjemce uveďte své jméno.

 

Přihláška

Jméno:

Příjmení:

Telefon:

Email:

 

Jméno, věk a plemeno psa:

 

o jen agility

o jen hoopers

o kombinace agi + hoop

 

Nemám vůbec zájem se účastnit :

o „poslušnost“

o flyball

o hersenwerk

o triky

o přednášky

o výšlap

 

Přihlášky poslat na bmcanis@seznam.cz

 

 

Kompletní rozpis tréninků a aktivit bude sestaven po naplnění kapacity a podle zájmu o jednotlivé činnosti . Samozřejmě bude včas zveřejněn.

 

Ubytování:

Není zajištěno, spát ve stanech na hřišti můžete,ale pouze na vlastní riziko. Areál není hlídaný. V případě zájmu je možné předat kontakty na okolní penziony.

Na hřišti není tekoucí voda! Vodu na vaření a pro peksjy dovážíme v kanystrech. K dispozici po celou dobu tábora kuchyňka (konvice, vařič, lednice, mikrovlnka, nádobí).

 

Věnovat se Vám budou naši instruktoři. Hoopers povede Dáša, která je certifikovanou instruktorkou tohoto sportu, jednou z mála v České republice a dojíždějí za ní lidé opravdu z daleka. Na Západě je jediná!Tomuto sportu opravdu propadla a bude se Vám tak věnovat ten nejpovolanější! Na agility se potkáte s Bárou a Aničkou, což jsou naše paní vedoucí, zakladatelky agi u nás ve škole, dlouholeté závodnice a hlavně nadšené agiliťacky, které se Vám pokusi dát co mohou,co se učí pod jinými trenéry, co mají vyzkoušené na naší bandě nebo na hostech, kteří za nimi rádi dojíždějí, a co funguje :-) I když to nejsou žádné reprezentantky ani mistryně, určitě si to s nimi užijete :-) "Poslušností" Vás provede Šárka, stále studující a zdokonalující se instruktorka, která věnuje obrovský důraz právě na chování psů. Hersenwerk a triky jsou zas parketa Peťky, úspěšné účastnice TUTAS games. Na všechny se těšíme!!

Pořadatel nezodpovídá za škody způsobené Vaším psem, ani za jeho zranění,či případný úhyn. Pořadatel si vyhrazuje právo Vás z výcviku vykázat,pokud se budete chovat neadekvátně a hrubě ke svému psovi. V celém areálu a v přilehlém okolí je nutné udržovat čistotu a po svých psech poctivě uklízet.

 

K dispozici je oplocený plac na poslušnost, větší plac na trénink agility a hoopers, kompletní vybavení na agility a hoopers podléhající řádům.

TOPlist