Kopaninský hop 2019

KOPANINSKÝ HOP 2019

závody agility

KDY: 25.-26. května 2019

KDE: Kopaniny u Aše

 

Rozhodčí: VENDULA HAUSNEROVÁ (SK)

PROGRAM    

SOBOTA : Agility, 2x zkouška A1,A2,A3 +veteráni(půjdou zkoušku A1)

NEDĚLE: 2x jumping, 1x zkouška J1,J2,J3 + veteráni (půjdou zkoušku J1)

Přesný časový harmonogram bude doplněn později!

 

PLATBY:

Při platbě do 31.3.2019

2 dny

1.pes - 600Kč a každý další pes jednoho psovoda 500,-Kč - ČLEN KAČR

1.pes - 800Kč a druhý a každý další pes jednoho psovoda 700,-Kč - NEČLEN KAČR

1 den

1.pes -350Kč a každý další pes jednoho psovoda 300,-Kč - ČLEN KAČR

1.pes - 450 Kč a druhý a každý další pes jednoho psovoda 400,-Kč - NEČLEN KAČR

 

Při platbě od 1.4.2019

2 dny

1.pes - 740 Kč a každý další pes jednoho psovoda 600,-Kč - ČLEN KAČR

1.pes - 900 Kč a druhý a každý další pes jednoho psovoda 750,-Kč - NEČLEN KAČR

1 den

1.pes - 390,- Kč a každý další pes jednoho psovoda 350,-Kč - ČLEN KAČR

1.pes - 490 Kč a druhý a každý další pes jednoho psovoda 450,-Kč - NEČLEN KAČR

 

Veteráni bez rozlišení doby platby - 350,- Kč/ víkend a 250,- Kč/den

 

Platbu proveďte na účet Psí školy Kopaniny - Č.účtu: 220398612/0600

Jako VS uveďte číslo vašeho VP, do poznámky uveďte své jméno. V případě placení za více vlastních psů nebo více týmů, napište email na bmcanis@seznam.cz s rozpisem platby, případně na FB do zpráv Bára Múdra

 

Během celých závodů budete moci sbírat bodíky pro vaše tříčlenná družstva, která budou moci být utvořena ze závodníků všech výkonnostních kategorií, ale každý člen musí běhat v jiné výškové kategorii! Každý tým může být samozřejmě členem pouze jednoho družstva. Družstva bude třeba hlásit předem,na místě již nebude možné se dopsat.

Info v události: https://www.facebook.com/events/1113884408777235/

 

PRAVIDLA PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ

Přihláška je potvrzena až po uhrazení startovného na výše uvedený účet. V případě naplnění kapacity(80 TÝMŮ) povedeme seznam náhradníků (seznam je veden dle pořadí připsání plateb na účet). V případě, že se nebudete závodu z jakéhokoli důvodu účastnit a bude v evidenci náhradník, platba vám bude vrácena na účet, pokud náhradníky mít nebudeme a Vy si ho zajistíte, platbu Vám také vrátíme. Jinak je startovné z důvodu vysokých nákladů NEVRATNÉ!

 

Ceny:  

Vyhlašujeme jednotlivě každou zkoušku ve třech vel. i výk. kategoriích, otevřené běhy ve všech vel. i výk.kategoriích, první tři nejlepší družstva dohromady.

V součtu otevřených běhů (A to pouze součet sobotního 2.běhu agility a nedělního jumpingu) bude vyhodnoceno poutze první a druhé místo každé vel.kategorie v součtu otevřených běhů,kde se zadá titul CACAg a res. CACAg. Veteráni hodnoceni dohromady všechny velikosti v součtu všech běhů.

 

Titul CACAg bude udělen týmům, kteří budou vítězi součtu agility (2.sobotní běh) a jumpingu v kategorii S,M,L. Na titul má nárok pouze pes, který má max.5,99 trestného bodu a PP! Stejné podmínky se týkají i psa na 2.místě, který získá titul res.CACAg. Proto si závodníci psů s PP nezapomeňte přibalit průkaz původu svého psa, ať vám to máme kam zapsat,když se vám to zadaří vyhrát!

 

Podmínky účasti:Psi musí být klinicky zdraví (bez klinických příznaků onemocnění),musí mít paltné očkování, věk psa musí být min. 18 měsíců a tým musí mít VP. Pořadatel si vyhrazuje právo na vyloučení psa ze závodu, pokud neprojde veterinární přejímkou!

 

Organizační pokyny: psovod plně zodpovídá za svého psa a přípané škody,které způsobí. Všichni po svých psech musí v celém areálu i ve vesnici uklízet exkrementy.

Stravování: Bude zajištěno v areálu, případně v přilehlé restauraci Penzionu.

Parkování: V areálu bez poplatku. NEPARKOVAT U PENZIONU, pokud tam nebudete ubytovaní.

Ubytování: Odkazy na uvedeny ve FB události, nebo na dotaz u pořadatelů. V areálu je můžné si postavit stan,či karavan a přespat zde.

 

 

Sponzoři:

 

TOPlist