Hoopers intenzivka 27.5..2018

PROBĚHLO

 

HOOPERS INTENZIVKA 27.5. ( změna z původního termínu 2.6.)

Zveme nejen všechny ty co HOOPERS už znají a užívají si ho s plnou parádou,ale i ty,kteří by rádi poznali co to HOOPERS je a chtěli si ho se svým pejskem vyzkoušet na vlastní kůži.Intenzivní trénink bude rozdělen do dvou skupin ,a to podle toho jaké zkušenosti s tímto sportem máte.1.skupina bude od 10:00 - 13:00 hodin ,kdy sraz bude v 9:30 hodin na hřišti v Kopaninách.Tato skupina bude pomáhat s vytažením a přípravou překážek a v této půlhodince se vyřídí i veškerá agenda a informace,abychom se poté nezdržovali.
2.skupina bude pracovat od 13:30 - 17:00 hodin.Tato skupina se bude podílet na úklidu překážek.Agenda a vyúčtování bude probíhat v poslední půlhodince.
Do skupin budete rozděleni podle toho co mi o sobě napíšete.Jak jste daleko,co Vás zajímá a co od tréninku očekáváte.
Samozřejmostí v průběhu tréninku jsou přestávky pro Vás a hlavně pejsky,aby to dokázali vstřebat a měli chuť pracovat.S sebou vše co už znáte.Zázemí,voda,pamlsky pro pejska a pro vás co potřebujete...židličku,svačinu a pití.Samozřejmě očkovací průkaz s platným očkováním.
Cena za skupinu je 400,- Kč.Pokud je někdo kdo by chtěl pracovat v obou skupinách tak je cena 650,-Kč za celý den.Ale musíte počítat s tím,že váš pes bude pracovat celý den tak bude mít delší přestávky.
Kdo si chce něco o tomto sportu tady u nás přečíst,tak vkládám odkaz ,kde najdete info přímo o naší škole.

http://zivechebsko.cz/2017/08/26/hoopers-je-sport-ktery-mohou-provozovat-i-stenata/

Počet týmů bude omezen a jejich počet ještě upřesníme podle zájmu.Informace postupně doplníme a upřesníme.
Těšíme se na Vás a vaše dotazy ráda zodpovím zde nebo v soukromé zprávě.

 

Přihlašování u Dáši nebo  v události na fb: https://www.facebook.com/events/169581790316614/

TOPlist