Dvoudenní intenzivka agi a hersenverku

 

Intenzivka agility a hersenwerku

 

NOVÝ TERMÍN! - PROBĚHLO

Pro velký úspěch s červencovou intenzivkou akci opakujeme v září!

 

 15.9. 2018 SE NA VŠECHNY TĚŠÍME!

 

Více info v události na FB!

 

 

 

Kdy: Čtvrtek 5.7.- 6.7.18 - PLNO

 

Kde: Kopaniny u Aše – areál Psí školy Kopaniny

 

Dvoudenní intenzivka agility propojená s hersenwerkem je tu! Je to náhrada za nenaplněný tábor. 

Cvičit budeme ve dvou skupinkách po max.6ti týmech 2x denně. Dopoledne ve čtvrtek bude každá skupinka cvičit 2 hod. Poté bude pauza na oběd. Odpoledne bude každá skup.cvičit 2,5 hod agility a v době cvičení druhé skup.bude mít možnost se věnovat hersenwerku pod vedením zkušené instruktorky. 
V pátek bude agility probíhat ve stejných časech a hersenwerk bude tentokrát dopoledne.

Vhodné pro i začátečníky!

Maximální počet účastníků je 12 týmů!

Platba: 750 Kč/ agility a hersenwerk oba dva dny /1 tým
450 Kč/agility a hersenwerk 1 den / 1 tým

 

Platbu  je nutné uhradit na č.účtu 220398612/0600, do přijetí platby budete vedeni pouze jako náhradníci. Do právy pro příjemce uveďte své jméno.

 

Přihláška

Jméno:

Příjmení:

Telefon:

Email:

 

Jméno, věk a plemeno psa a vaše výkonnost:

 

Přihlášky poslat na bmcanis@seznam.cz

 

Ubytování:

Není zajištěno, spát ve stanech na hřišti můžete,ale pouze na vlastní riziko. Areál není hlídaný. V případě zájmu je možné předat kontakty na okolní penziony.

Na hřišti není tekoucí voda! Vodu na vaření a pro peksjy dovážíme v kanystrech. K dispozici po celou dobu INTENZIVKY kuchyňka (konvice, vařič, lednice, mikrovlnka, nádobí).

 

Věnovat se Vám budou naši instruktoři.Na agility se potkáte s Bárou a Aničkou, což jsou naše paní vedoucí, zakladatelky agi u nás ve škole, dlouholeté závodnice a hlavně nadšené agiliťacky, které se Vám pokusi dát co mohou,co se učí pod jinými trenéry, co mají vyzkoušené na naší bandě nebo na hostech, kteří za nimi rádi dojíždějí, a co funguje :-) I když to nejsou žádné reprezentantky ani mistryně, určitě si to s nimi užijete :-). Hersenwerk a triky jsou zas parketa Peťky, úspěšné účastnice TUTAS games. Na všechny se těšíme!!

Pořadatel nezodpovídá za škody způsobené Vaším psem, ani za jeho zranění,či případný úhyn. Pořadatel si vyhrazuje právo Vás z výcviku vykázat,pokud se budete chovat neadekvátně a hrubě ke svému psovi. V celém areálu a v přilehlém okolí je nutné udržovat čistotu a po svých psech poctivě uklízet.

 

TOPlist