Agiliťákem na zkoušku

AGILIŤÁKEM NA ZKOUŠKU!

 

Láká Vás agility? Líbí se Vám videa, fotky, viděli jste nás na nějaké akci? Setkaly se s námi Vaše děti ve školce a mají touhu si vše samy vyzkoušet?

Právě pro Vás nabízíme možnost přijet si agility vyzkoušet! Občas vypíšeme jeden termín, kdy budou brány našeho výcviku agility otevřené všem zájemcům. Můžete tak s pejskem přijet si vše vyzkoušet pod dohledem zkušených závodníků a našich instruktorů. Účast Vás k ničemu nezavazuje, jen si vše vyzkoušíte, vybírat se bude symbolický poplatek 50,- Kč. Pokud Vás to chytne a rozhodnete se začít agility věnovat, domluvíme se na zápisu do kurzu pro začátečníky nebo individuálních lekcích. V opačném případě aspoň strávíte zajímavý čas, zkusíte něco nového a třeba přijede otestovat příště zas jinou činnost.

Termín bude zveřejněn na FB stránce PSÍ ŠKOLY KOPANINY!!!

PŘÍPADNĚ JE MOŽNÉ SI PRO VÍCE PEJSKŮ DOMLUVIT TERMÍN INDIVIDUÁLNĚ! Třeba pokud si to chcete přijet vyzkoušet s přáteli :-) 

 

Návštěvu je třeba předem ohlásit aspoň zprávou na tel: 603799833, případně emailem na bmcanis@seznam.cz nebo zprávou na FB Bára Múdra. Abychom se domluvili na případných detailech.Samozřejmě je i možné,že se stane něco nečekaného a termín by se překládal,tak ať jsme v kontaktu a nejedete zbytečně!

TOPlist